WYCIECZKI „Z BILETEM” JAK TO DZIAŁA?

Wycieczka „z biletem” to wycieczka dla klientów indywidualnych oraz niedużych grup (kilkoosobowych) znajomych, przyjaciół, rodziny.  Wycieczki "z biletem" to bardzo przyjemny, łatwy i tani sposób zwiedzania. Są to wycieczki dostępne dla każdego, które dają możliwość poznawania Polski, województwa łódzkiego i Łodzi.

Co trzy miesiące na naszej stronie internetowej i profilu FACEBOOK publikowany będzie KALENDARZ WYCIECZEK "Z BILETEM". Zapewne każdy znajdzie wycieczkę lub spacer dla siebie.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WYCIECZKĘ?

Na wycieczkę możesz zapisać się mailowo, albo telefonicznie. Do zgłoszenia będą potrzebne następujące dane: Imię Nazwisko, liczba zgłaszanych osób, adres mailowy i telefon. Po zapisaniu otrzymujesz potwierdzenie rezerwacji na swój adres mailowy. Każde z potwierdzeń ma swój indywidualny numer i stanowi bilet na daną wycieczkę. 

Przy wycieczkach po Łodzi i spacerów możesz dokonać płatności na miejscu startu wycieczki. Jednak pamiętaj, że zawsze obowiązkowo natęży dokonać zgłoszenia. Dopiero po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa stajesz się uczestnikiem wycieczki.

Przy pozostałych wycieczkach należy dokonać płatności opłaty rezerwacyjnej lub dokonać płatności całości kwoty zgodnie z podpisaną wcześniej umową.

ILE CZASU ZAREZERWOWAĆ?

Spacery po Łodzi trwają zazwyczaj około 2,5 godziny. Wycieczki autokarowe po Łodzi około 5 godzin. Pozostałe wycieczki to wyjazdy całodniowe lub kilkudniowe.

ILE OSÓB MOŻE UCZESTNICZYĆ W ZWIEDZANIU?

Dla wycieczek autokarowych limit to 50 osób. Dla wycieczek pieszych po Łodzi i spacerów limit osób to 30.

CO SKŁADA SIĘ NA CENĘ BILETU?

Przy wycieczkach jednodniowych po Łodzi i spacerach na cenę biletu składa się: usługa przewodnicka, ubezpieczenie (przy wycieczkach jednodniowych i autokarowych), transport autokarowy (przy wycieczkach autokarowych).

Przy wycieczkach autokarowych po Polsce i województwie łódzkim na cenę biletu składa się: usługa przewodnicka, ubezpieczenie, transport autokarowy, posiłek jeśli jest uwzględniony w planie zwiedzania, bilety wstępów do wcześniej określonych miejsc.

CZY SĄ LISTY REZERWOWE?

Listy rezerwowe tworzymy tylko, jeśli dana wycieczka czy spacer cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem. Jeżeli zainteresowanie jest wyjątkowo duże możemy zaproponować taką samą trasę w innym terminie, utworzyć dodatkową grupę w tym samym terminie zwiedzania.

ZAPRASZAM DO ZWIEDZANIA ŁODZI:)