Ciekawość Świata, to jedna z tych rzeczy, która skłania nas do podróżowania. Rozbudzona ciekawość sprawia, że możemy poznać to co jeszcze nieodkryte. Każda przygotowana wycieczka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Dla nas liczą się ludzie, miejsca, wrażenia, ulotne chwile.

Zajmujemy się organizacją wycieczek po Polsce i regionach. Każdy znajdzie u nas coś ciekawego dla siebie. Pokazywanie i odkrywanie świata jest naszą pasją. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą wycieczkę, zobaczyć inne miasta i regiony, dołącz do nas. Na naszych wyciecz-kach zwiedzamy aktywnie, ale jest tez czas na posmakowanie lokalnych przysmaków i chwile wytchnienia. Każdy z programów jest tworzony specjalnie dla Ciebie.

DLA NAS LICZY SIĘ:

Sprawdzony plan

Plan naszych wycieczek powstał za sprawą wielu własnych wędrówek po Polsce. Każda wycieczka została  starannie przygotowana.

Indywidualne podejście

Plan naszych wycieczek powstał za sprawą wielu własnych wędrówek po Polsce. Każda wycieczka została  starannie przygotowana.

Pilot i przewodnik

Wycieczki prowadzone są przez pilotów pracujących z pasją.  W każdym mieście zwiedzasz z  przewodnikiem.

Aktywny wypoczynek

Wypoczynek i bliskości z przyrodą to nasze wycieczki. Proponujemy  podróżowanie po szlakach turystycznych i terenach zielonych.

ZAPRASZAMY NA WYCIECZKI Z NAMI !