Wycieczki "z biletem" to bardzo przyjemny, łatwy i tani sposób zwiedzania. Są to wycieczki dostępne dla każdego, które dają możliwość poznawania Polski, województwa łódzkiego i Łodzi.

Co trzy miesiące na naszej stronie internetowej i profilu FACEBOOK publikowany będzie KALENDARZ WYCIECZEK "Z BILETEM". Zapewne każdy znajdzie wycieczkę lub spacer dla siebie. Jest to bardzo prosty sposób zwiedzania zarówno dla pojedynczych turystów, jak i dla grup znajomych, przyjaciół czy rodziny.

WYBIERZ SIĘ NA WYCIECZKĘ Z PRZEWODNIKIEM. ZAREZERWUJ LUB KUP BILET I ZWIEDZAJ.

Bilet na wycieczkę można zarezerwować na naszej stronie lub za pomocą kontaktu email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymujesz indywidualny bilet w formie elektronicznej wraz z numerem rezerwacji.

Aktualna oferta wycieczek „z biletem” znajduje się na Naszej stronie. Rezerwując bilet, wraz z potwierdzeniem rezerwacji otrzymujesz pakiet przygotowanych specjalnie dla Ciebie materiałów.

Na każdej z tras wycieczki odbywać się będą konkursy z nagrodami (np. voucher na kolejny spacer z przewodnikiem lub wycieczkę autokarową).

W ramach „Wycieczek z Biletem” prowadzimy:

  • spacery piesze po Łodzi i regionie
  • wycieczki autokarowe po Polsce

Koszt biletu uzależniony jest od czasu wycieczki i trasy zwiedzania (wstępy do odwiedzanych miejsc wliczamy w  cenę biletu).

Płacisz jedną kwotę za kilka atrakcji w przystępnej cenie.

ZAPRASZAM DO ZWIEDZANIA ŁODZI:)